03.10.2024 14:49
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
11’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
14’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
23’ Александр Ломакин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
31’ І з м'ячем Кевин Киган після ідеального підкату
41’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
41’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Ананко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
51’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Яка передача і Александр Ломакин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Сергей Рыжиков витягає дуже складний удар
57’ Сергей Рыжиков показує найвищу техніку воротарської майстерності
64’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лехослав Годлевский забиває ГОЛ!
66’ Дмитрий Ананко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
68’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
73’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
74’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
84’ Кевин Киган на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
86’ Сергей Рыжиков грамотно грає на виході
89’ Рикардо Граса зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку