03.10.2024 14:42
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
10’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дарио Альберто Гигена чітко вкинув м'яч у гру
17’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
20’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джей Джей Окоча забиває ГОЛ!
21’ Дарио Альберто Гигена проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
26’ Гонсалу Рамуш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
34’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
35’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Луис Фелипе Рамос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
36’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Джей Джей Окоча
38’ Владимир Штерн проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
44’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
51’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
54’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Педро Уго Аморим
63’ Джей Джей Окоча порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
73’ Ну треба ж! Владимир Штерн віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
77’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
84’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
93’ Игнатий Нестеров легко перехоплює прострільну передачу