03.10.2024 14:34
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
9’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Пров Зямкин зробив гарний підкат
11’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
18’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Света Деренчук
19’ Люба Шматко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Carcaricola 616
20’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Наташа Суслова
25’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
26’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Наташа Суслова забиває приголомшливий м'яч у ворота!
29’ Після невиразного відбору, атаку почав Наташа Суслова
32’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
36’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Наташа Суслова
46’ Леся Словак важко ловить м'яч
56’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
59’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
61’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
62’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Небезпечний штрафний удар і Асисат Ошоала легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
72’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
73’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
74’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
81’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
83’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
86’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бекболсун Орозбек Уулу
87’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!