03.10.2024 14:29
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
6’ Гравець Малком набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
10’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
11’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
16’ Александр Ломакин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
16’ Гравець віддає наскрізний пас і Иошинори Кацура у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ І з м'ячем Александр Ломакин після ідеального підкату
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Герман Паскин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Після невиразного відбору, атаку почав Кевин Киган
40’ Зірвавши контратаку суперника, Иван Саенко перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
43’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Сергей Рыжиков вміло забирає м'яч!
52’ М'яч за межами поля, вкидає Роман Емельянов
54’ Після легкого удару гравцем Александр Ломакин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ М'яч за межами поля, вкидає Левент Кишш
60’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Команда ТОРНАДО 1752 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Роман Емельянов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
64’ Гравець Кевин Киган набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
68’ Левент Кишш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
72’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
80’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
85’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!