03.10.2024 11:20
Спартак Шанхай Arena
1’ Команда Спартак Шанхай 828 розпочала з центру поля
3’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
6’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
13’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
25’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
35’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
37’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
44’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Левент Кишш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
48’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
54’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
58’ Яммону Лоран зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
68’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
69’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Карп Ребров
79’ Команда Спартак Шанхай 828 спокійно контролює м'яч у середині поля
86’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пров Зямкин