03.10.2024 10:36
Проклятые Arena
1’ Команда Проклятые 837 розпочала з центру поля
8’ Юрий Кабаков на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
13’ Левент Кишш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
18’ Після образи суперника Юрий Кабаков нахабно штовхає його!
22’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
23’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лоренсо Басси
30’ Після жахливої помилки захисника Дуэн Милутинович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
33’ Шикарний аут та м'яч вкине Левент Кишш
36’ Гравець Рикард Медвецкий набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
44’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
54’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Пров Зямкин і непогано виносить його в центр поля
57’ Гравець команди Проклятые 837 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дуэн Милутинович отримує попередження
57’ Суддя призначає пенальті. Педро Уго Аморим пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
65’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Педро Уго Аморим
71’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
78’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
80’ Ех, Якуб Данов... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
83’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
90’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника