03.10.2024 10:35
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
11’ Мда... Луиш Руи Тавареш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
19’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
25’ Луиш Руи Тавареш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
27’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
29’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
36’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
39’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
41’ Після прострільного удару по воротах Луиш Руи Тавареш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
50’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
56’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
61’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
63’ Після легкого удару гравцем Себастьен Дюссо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
64’ Після жахливої помилки захисника Антон Харрисон без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
66’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
66’ М'ячем заволодів Хусаин Рокки, але несподівано тут же його втратив!
72’ Джанлука Сильвестри віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди cordoba cf 925! Видно злагодженість у діях!
72’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
74’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
77’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Джанлука Сильвестри
80’ Небезпечний штрафний удар і Себастьен Дюссо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
84’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
91’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Антон Харрисон