03.10.2024 10:27
Fc Sehefon Arena
1’ Футболісти команди Fc Sehefon 825 розіграли м'яч із центру поля
11’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
18’ Левент Кишш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
18’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
24’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Одд Мертенс правильно віддати пас на партнера!
33’ Экандэйо Нджобву проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
37’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
40’ Экандэйо Нджобву зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
51’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
54’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франсиску Мигуэл Сантош
55’ Суддя призначає пенальті. Экандэйо Нджобву пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
66’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Одд Мертенс
67’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
77’ Після прострільного удару по воротах Экандэйо Нджобву рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
82’ Педро Уго Аморим вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
86’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!