03.10.2024 10:21
ДИНАМО ФК Arena
1’ Команда ДИНАМО ФК 838 розпочала з центру поля
2’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
12’ Тристэн Раттер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Після образи суперника Матт Буш нахабно штовхає його!
24’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
28’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Авксентий Пятаев не зміг потрапити по воротах!
35’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
36’ Сильний та точний пас віддав Боджэн Маркович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гуннар Келлер
55’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
70’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
76’ Иоан Тимощук вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
84’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тристэн Раттер правильно віддати пас на партнера!
88’ Після проходження флангом Педро Уго Аморим віддав точну передачу на протилежний фланг