03.10.2024 10:03
ФК Сатурн Arena
1’ Команда ФК Сатурн 832 розпочала з центру поля
3’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
10’ Гравець віддає наскрізний пас і Мирон Стахов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
17’ Ратмир Орехов проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
18’ При виконанні кутового удару Михей Любашев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
22’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
25’ Педро Уго Аморим практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
29’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
36’ Левент Кишш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
39’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Азарий Чайка...
40’ При виконанні кутового удару Ратмир Орехов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Виктор Вдовенко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
49’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
58’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Левент Кишш
65’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
73’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
74’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
82’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ФК Сатурн 832 гра в середині поля
88’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений