03.10.2024 10:02
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
7’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Антонен Обер забиває ГОЛ!
11’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
15’ Олкимос Канделаки порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
24’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Войтек Ковальский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
25’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Олкимос Канделаки...
31’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Сергей Юран
39’ Гравець команди spartak moskva 800 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Антонен Обер отримує попередження
40’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
49’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Паоло Ди Чини
58’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лев Кривошеин
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
72’ Паоло Ди Чини віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди spartak moskva 800! Видно злагодженість у діях!
78’ Владилен Панасюк важко ловить м'яч
82’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди spartak moskva 800 гра в середині поля
83’ Яка передача і Сергей Юран пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
91’ Войтек Ковальский вкинув аут прямо в центр штрафного суперника