03.10.2024 09:44
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
4’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Бьорн Шроер
9’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Касьяненко Вахтер забиває ГОЛ!
10’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
12’ М'ячем заволодів Алекси Жирар, але несподівано тут же його втратив!
15’ Боротьба за м'яч у повітрі і Томас Мёллер буквально лягає на спину опонента!
22’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
30’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
34’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Алекси Жирар правильно віддати пас на партнера!
40’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
43’ Після проходження флангом Педро Уго Аморим віддав точну передачу на протилежний фланг
51’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
57’ Юген Куллиг прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
64’ Вдало віддав пас Бьорн Шроер своєму гравцю!
67’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
69’ Гравець команди Аланяспор 818 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Томас Мёллер отримує попередження
71’ Анатолий Оноприенко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
76’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
86’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Анатолий Оноприенко