03.10.2024 09:36
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ М'яч за межами поля, вкидає Асисат Ошоала
10’ Света Деренчук точно зіграв головою на партнера по команді!
14’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мэнди Ислакер
14’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
23’ Сильний удар по воротах, але Леся Словак у стрибку легко відбив цей м'яч!
29’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
31’ Шикарний аут та м'яч вкине Николь Козлова
34’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Асисат Ошоала красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Carcaricola 616
45’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
45’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
53’ Света Деренчук на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
55’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
62’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
64’ Леся Словак грамотно грає на виході
70’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
72’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ Після легкого удару гравцем Николь Козлова по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
78’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
79’ Відмінну передачу віддав Бекболсун Орозбек Уулу, мабуть один із найкращих гравців команди Carcaricola 616
86’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр