03.10.2024 09:35
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1495 розпочала з центру поля
4’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
4’ Робин Центнер головою відбиває м'яч
13’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
16’ При виконанні кутового удару Ларс Якобсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
21’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Софиан Фегули
29’ Вдало віддав пас Дамир Вранчич своєму гравцю!
39’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Софиан Фегули і непогано виносить його в центр поля
42’ Небезпечний штрафний удар і Педро Уго Аморим легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
45’ Після жахливої помилки захисника Сердар Озбайрактар без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
52’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
59’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
68’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Серхио Эскудеро
72’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
73’ Суддя призначає пенальті. Одил Ахмедов пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
81’ Команда Узбекистан 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
84’ Серхио Эскудеро вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
85’ Небезпечний штрафний удар і Хакан Балта легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
86’ Софиан Фегули від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість