03.10.2024 09:27
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1425 розіграли м'яч із центру поля
4’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
6’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Жан Поль Боэтиюс
14’ Відмінну передачу віддав Педро Уго Аморим, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1494
22’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Максим Глушенков
30’ Максим Глушенков віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди НОРД 1425! Видно злагодженість у діях!
34’ Після легкого удару гравцем Вессель Даммерс по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
35’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Силвештре Варела
45’ Силвештре Варела прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
54’ Жан Поль Боэтиюс вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
56’ Що ж робить гравець команди НОРД 1425, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
62’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
64’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Жан Поль Боэтиюс отримав сильну травму
65’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
69’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
74’ Яка передача і Вессель Даммерс пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
76’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Зелимхан Бакаев правильно віддати пас на партнера!
79’ Левент Кишш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
85’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Силвештре Варела
87’ Гравець віддає наскрізний пас і Вессель Даммерс у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!