03.10.2024 09:19
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
10’ Знаменитий гравець Ральф Гериг вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
12’ Після жахливої помилки захисника Августин Липчук без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
25’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
29’ Після прострільного удару по воротах Минори Мацуока рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
30’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
38’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
39’ Вдало віддав пас Минори Мацуока своєму гравцю!
41’ Микаэль Агацци важко ловить м'яч
51’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
55’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Факундо Кейрос
63’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
65’ Кичиро Сайто віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
70’ Боротьба за м'яч у повітрі і Криштиан Пайва Паулета буквально лягає на спину опонента!
74’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Ральф Гериг
80’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ральф Гериг забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
81’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
87’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...