03.10.2024 08:46
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
4’ Минори Мацуока добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
13’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джозси Кишш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
21’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Ральф Гериг
24’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
34’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
39’ Гравець віддає наскрізний пас і Афанасий Максин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ М'яч за межами поля, вкидає Амин Харит
52’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
54’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
57’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Криштиан Пайва Паулета
61’ Минори Мацуока порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
63’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
66’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Минори Мацуока
68’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Амин Харит
76’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
83’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ральф Гериг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Амин Харит на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр