03.10.2024 08:37
Red Devills Arena
1’ Футболісти команди Red Devills 801 розіграли м'яч із центру поля
3’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
8’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
17’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
34’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
47’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
54’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
64’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
70’ Бакир Идрисов проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
72’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
75’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
82’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
85’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Red Devills 801 гра в середині поля
89’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!