03.10.2024 08:11
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
8’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
8’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Минори Мацуока легко вганяє м'яч у сітку воріт!
13’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
17’ При спробі обійти суперника гравець Афанасий Максин підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
18’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
20’ Яка передача і Ральф Гериг пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
25’ Команда Інгулець 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
32’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
40’ Микаэль Агацци легко перехоплює прострільну передачу
44’ Яка передача і Кичиро Сайто пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
53’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
57’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ральф Гериг
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Афанасий Максин забиває ГОЛ!
62’ Гравець Кичиро Сайто набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ральф Гериг забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
66’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
67’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дандай Сатпаев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
68’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим
76’ Ех, Минори Мацуока... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
77’ Жорсткий підкат та футболіст Кичиро Сайто падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
78’ Дандай Сатпаев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
83’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
86’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Левент Кишш віддав пас в нікуди!