03.10.2024 08:09
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ветле Ланг
18’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
21’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
25’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Унати Анен
30’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
31’ Після жахливої помилки захисника Унати Анен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
35’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Стефано Буоно
45’ Стефано Буоно красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Ukrainets 805
54’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
58’ Яка передача і Фруде Сикора пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
64’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
68’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
74’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
83’ Після прострільного удару по воротах Стефано Буоно рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Стефано Буоно добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
93’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Ветле Ланг