03.10.2024 08:08
UFA Arena
1’ Команда UFA 1444 розпочала з центру поля
7’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
14’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
17’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
21’ Небезпечний штрафний удар і Джордж Бест легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Педро Уго Аморим
29’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гарет Бэрри
32’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
35’ Чарли Тэйлор вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
39’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Эшли Барнс
40’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
41’ Після легкого удару гравцем Эшли Барнс по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Відмінну передачу віддав Харри Уинкс, мабуть один із найкращих гравців команди UFA 1444
56’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джордж Бест забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Який незграбний пас віддав Харри Уинкс і м'ячем заволодів суперник!
69’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
71’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Габриэль Агбонлахор
81’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
88’ Харри Уинкс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
89’ Чарли Тэйлор вкинув аут прямо в центр штрафного суперника