03.10.2024 08:05
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
6’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Левент Кишш
8’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
16’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Асисат Ошоала
24’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
28’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бекболсун Орозбек Уулу
35’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
44’ Після тонкої передачі м'яч отримує Пров Зямкин
48’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
50’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
60’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
62’ Після проходження флангом Марта Виейра Сильва віддав точну передачу на протилежний фланг
70’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Педро Уго Аморим і непогано виносить його в центр поля
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Люба Шматко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
75’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
77’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
80’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Света Деренчук забиває приголомшливий м'яч у ворота!
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
84’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
86’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!