03.10.2024 07:56
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
12’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 гра в середині поля
18’ Зірвавши контратаку суперника, Педро Уго Аморим перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
23’ Джордан Хендерсон неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
30’ Ну треба ж! Жоаозиньо віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
33’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франк Джа Джедже забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
47’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Ведран Чорлука від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Лукас Зульцбахер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
53’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
60’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
62’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукас Зульцбахер чітко вкинув м'яч у гру
68’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
71’ І з м'ячем Томаш Нецид після ідеального підкату
77’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
79’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
88’ Рикардо Родригес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
89’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!