03.10.2024 07:47
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
7’ Який незграбний пас віддав Левент Кишш і м'ячем заволодів суперник!
11’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
20’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Герман Паскин не зміг потрапити по воротах!
25’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
34’ Мда... Малком... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
44’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
46’ Сильний удар по воротах, але Сергей Рыжиков у стрибку легко відбив цей м'яч!
49’ При виконанні кутового удару Иван Саенко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Сергей Рыжиков головою відбиває м'яч
63’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
66’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Малком не зміг потрапити по воротах!
74’ Роман Емельянов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
78’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
86’ Після образи суперника Роман Широков нахабно штовхає його!
90’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!