03.10.2024 05:08
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1495 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Вильям Квист отримав сильну травму
9’ Ну треба ж! Френки де Йонг віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
19’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
19’ Яка передача і Доган Алемдар пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
22’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
26’ Доган Алемдар красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Узбекистан 1495
36’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
40’ Лукас Клостерманн проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
52’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
57’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Левент Кишш не зміг потрапити по воротах!
64’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
65’ Левент Кишш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
67’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Гравець видалений отримав сильну травму
69’ Гравець команди Узбекистан 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Вильям Квист отримує попередження
74’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
78’ Макс Майер від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
79’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Макс Майер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
81’ Дааа... Макс Майер не зміг прийняти пас від свого партнера...
84’ Зірвавши контратаку суперника, Пров Зямкин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
88’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!