03.10.2024 05:08
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
11’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Левент Кишш отримує попередження
11’ Александр Ломакин порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
18’ Вдало віддав пас Герман Паскин своєму гравцю!
27’ Пров Зямкин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
31’ Шикарний аут та м'яч вкине Роман Широков
36’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дмитрий Ананко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
38’ Суддя призначає пенальті. Роман Широков пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Роман Емельянов...
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Иошинори Кацура легко вганяє м'яч у сітку воріт!
49’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
49’ Вдало віддав пас Герман Паскин своєму гравцю!
52’ Після легкого удару гравцем Александр Ломакин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
52’ Жорсткий підкат та футболіст Иошинори Кацура падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
56’ Який незграбний пас віддав Кевин Киган і м'ячем заволодів суперник!
56’ Після жахливої помилки захисника Герман Паскин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Роман Емельянов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
61’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Киган забиває ГОЛ!
68’ Ну треба ж! Герман Паскин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
78’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
82’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
85’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Киган