03.10.2024 05:06
Аланяспор Arena
1’ Команда Аланяспор 818 розпочала з центру поля
3’ Вдало віддав пас Бьорн Шроер своєму гравцю!
8’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
18’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
20’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
23’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бьорн Шроер
30’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
36’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Левент Кишш
38’ Після жахливої помилки захисника Эгидио Зайдель без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
40’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Анатолий Оноприенко
47’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Виктор Крушельницкий забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Що ж робить гравець команди Аланяспор 818, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
60’ Команда Аланяспор 818 спокійно контролює м'яч у середині поля
64’ Команда Quva FC 1494 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
78’ Після легкого удару гравцем Томас Мёллер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ Вдало віддав пас Анатолий Оноприенко своєму гравцю!
83’ Після невиразного відбору, атаку почав Бьорн Шроер
87’ Після невиразного відбору, атаку почав Анатолий Оноприенко