03.10.2024 04:44
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
8’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
14’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
22’ Педро Уго Аморим фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Жоаозиньо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970! Видно злагодженість у діях!
27’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ведран Чорлука забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Яка передача і Умут Давала пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
38’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Томаш Нецид
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Томаш Нецид
50’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Після проходження флангом Джордан Хендерсон віддав точну передачу на протилежний фланг
54’ Жорсткий підкат та футболіст Рикардо Родригес падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
59’ Левент Кишш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
62’ Яка передача і Осримен Эбагуа пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
65’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Осримен Эбагуа зробив гарний підкат
75’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франк Джа Джедже легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ Шикарний аут та м'яч вкине Джордан Хендерсон
90’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений