03.10.2024 04:34
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
5’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дамир Вранчич
14’ Робин Центнер показує найвищу техніку воротарської майстерності
21’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
24’ Одил Ахмедов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
28’ Відібравши м'яч, Серхио Эскудеро віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
30’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хакан Балта забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
45’ Гравець віддає наскрізний пас і Умут Булут у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сердар Озбайрактар
52’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
61’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
67’ Після проходження флангом Софиан Фегули віддав точну передачу на протилежний фланг
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Хакан Балта у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
76’ Дамир Вранчич вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
78’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ларс Якобсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
83’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
89’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
93’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений