03.10.2024 04:27
Курсив Arena
1’ Команда Курсив 924 розпочала з центру поля
7’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
14’ Суддя призначає пенальті. Лусиано Лино пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
14’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ефрем Натахин
23’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
31’ Команда Quva FC 1494 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
37’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
41’ Вячеслав Феофелактов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Курсив 924
51’ Ефрем Натахин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
59’ Гравець Вячеслав Феофелактов набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
67’ При виконанні кутового удару Орбан Медвецкий несподівано та красиво забиває ГОЛ!
68’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
74’ Команда Курсив 924 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Натан де Линден проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Левент Кишш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
81’ М'яч за межами поля, вкидає Вячеслав Феофелактов
83’ Вячеслав Феофелактов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений