03.10.2024 04:21
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
3’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
13’ Боротьба за м'яч у повітрі і Александер Бюттнер буквально лягає на спину опонента!
23’ Чаглар Сёюнджю вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Милан Бадель легко вганяє м'яч у сітку воріт!
31’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
36’ Жахливий та неточний пас віддав Ричард Цар своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
39’ Чаглар Сёюнджю неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
41’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
46’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
54’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
64’ Герд Мюллер вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
71’ Після жахливої помилки захисника Александер Бюттнер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
73’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Биргит Принц
79’ Герд Мюллер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
88’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!