03.10.2024 04:10
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
7’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
10’ Ромелу Лукаку вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
16’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Левент Кишш віддав пас в нікуди!
21’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кристиан Эриксен чітко вкинув м'яч у гру
21’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Александр Головин прикривається руками, медики вже поспішають...
24’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
27’ Після жахливої помилки захисника Деле Алли без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
33’ Рахим Стерлинг проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
35’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
37’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Эндрю Робертсон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Рахим Стерлинг не зміг залишити поле без допомоги медиків
42’ Деле Алли красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Cashbet 1366
43’ Гравець віддає наскрізний пас і Эндрю Робертсон у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
49’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
54’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
56’ Рахим Стерлинг добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
64’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
64’ При виконанні кутового удару Ромелу Лукаку несподівано та красиво забиває ГОЛ!
68’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
68’ Яка передача і Эндрю Робертсон пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
75’ Джанлуиджи Доннарумма витягає дуже складний удар
83’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Доминик Собослай
87’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений