03.10.2024 03:56
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
4’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
6’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
11’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Левент Кишш не зміг потрапити по воротах!
15’ Гравець Ренат Янбаев набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
18’ Дааа... Халид Кадыров не зміг прийняти пас від свого партнера...
18’ Халид Кадыров проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
23’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
28’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
38’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
40’ Юрий Газинский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ Антон Антипов порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
44’ Артем Дзюба зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
46’ Зірвавши контратаку суперника, Левент Кишш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
56’ Ну треба ж! Юрий Газинский віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
63’ Сильний та точний пас віддав Левент Кишш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
71’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
76’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
84’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
93’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ренат Янбаев чітко вкинув м'яч у гру