03.10.2024 03:54
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
6’ Кристиан Эриксен подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
8’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
8’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
17’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
19’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
27’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
30’ Знаменитий гравець Эндрю Робертсон вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Александр Головин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
42’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
44’ При виконанні кутового удару Ромелу Лукаку несподівано та красиво забиває ГОЛ!
47’ Педро Уго Аморим проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
47’ Небезпечний штрафний удар і Кристиан Эриксен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
52’ Джанлуиджи Доннарумма непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
52’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
56’ Яка передача і Диего Годин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
61’ Доминик Собослай проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
63’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Александр Головин
65’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
68’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
69’ Доминик Собослай зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
76’ Небезпечний штрафний удар і Жоэль Матип легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
77’ Доминик Собослай віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Cashbet 1366
84’ Ханнес Вольф спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
91’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Кристиан Эриксен