Товариський матч

03.10.2024 03:27
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ При виконанні кутового удару Ладзаро Феррарио несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
13’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Юрген Альтхаус
25’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Фабо Цингер
29’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Джастин Клюйверт
33’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Юрген Альтхаус
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Папа Гуйе легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Филиппе Андраде Ферраз
44’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
48’ При виконанні кутового удару Фабо Цингер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
49’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Суддя призначає пенальті. Пров Зямкин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Евгений Рязанцев
62’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
70’ Джастин Клюйверт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
71’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
77’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
81’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
83’ Боротьба за м'яч у повітрі і Дмитрий Лягин буквально лягає на спину опонента!
85’ Вдало віддав пас Юрген Альтхаус своєму гравцю!