03.10.2024 03:16
металл ярославскиЙ Arena
1’ Команда металл ярославскиЙ 1346 розпочала з центру поля
5’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим
8’ Фабо Цингер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
14’ Педро Уго Аморим від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
19’ Ех, Юрген Альтхаус... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
26’ Евгений Рязанцев порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
26’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
28’ Яка передача і Джастин Клюйверт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
38’ Жахливий та неточний пас віддав Дмитрий Лягин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
45’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Филиппе Андраде Ферраз
51’ Луис Лопес головою відбиває м'яч
60’ Себастьян Бланко порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
70’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
78’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
79’ Яка передача і Себастьян Бланко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
85’ Педро Уго Аморим порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
90’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження