03.10.2024 02:55
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
7’ Педро Уго Аморим на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
11’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
15’ Гравець команди Банда Симона 1238 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Евгений Шахов отримує попередження
19’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
23’ Після жахливої помилки захисника Евгений Шахов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
26’ Після прострільного удару по воротах Сергей Яворский рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
37’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
41’ Александр Косырин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
43’ Яка передача і Евгений Шахов пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ Після прострільного удару по воротах Генадий Орбу рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Педро Уго Аморим прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
59’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
64’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
69’ Виктор Грачёв порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
72’ Мда... Генадий Орбу... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
80’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
83’ Сергей Щербаков добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
90’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494