Товариський матч

03.10.2024 01:52
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
5’ Педро Уго Аморим втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
14’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Виктор Грачёв...
17’ Після легкого удару гравцем Игорь Тищенко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
19’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ При виконанні кутового удару Евгений Шахов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
37’ Небезпечний штрафний удар і Александр Чижов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
39’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
47’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
48’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Игорь Тищенко від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
63’ М'ячем заволодів Евгений Шахов, але несподівано тут же його втратив!
65’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
66’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
74’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Виталий Субочев
82’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Генадий Орбу правильно віддати пас на партнера!
91’ Жахливий та неточний пас віддав Александр Косырин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!