03.10.2024 01:52
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1238 розпочала з центру поля
9’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
14’ Гравець команди Банда Симона 1238 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Щербаков отримує попередження
17’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Игорь Тищенко
18’ Після легкого удару гравцем Игорь Тищенко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Виталий Субочев забиває ГОЛ!
22’ Игорь Шуховцев непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
24’ Левент Кишш точно зіграв головою на партнера по команді!
32’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
34’ Виталий Субочев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1238
37’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Александр Косырин
56’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
62’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
65’ Сергей Щербаков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ І знову Генадий Орбу віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
71’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
72’ Знаменитий гравець Александр Чижов вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
85’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Руслан Фомин