Товариський матч

03.10.2024 01:45
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
10’ Знову м'яч забирає Света Деренчук
19’ Сильний та точний пас віддав Света Деренчук і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
27’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
33’ Леся Словак показує найвищу техніку воротарської майстерності
39’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Николь Козлова
42’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
50’ Сильний та точний пас віддав Света Деренчук і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
56’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
59’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
65’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бекболсун Орозбек Уулу правильно віддати пас на партнера!
74’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Бекболсун Орозбек Уулу
75’ Мэнди Ислакер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
79’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
83’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
85’ Света Деренчук спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!