03.10.2024 01:31
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
5’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рахман Абдрахманов
15’ Рахман Абдрахманов витягає дуже складний удар
16’ При виконанні кутового удару Рахман Абдрахманов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
20’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
22’ І знову Лудо ван дер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
24’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Хизока Хигути і непогано виносить його в центр поля
31’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
41’ Ех, Педро Уго Аморим... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
45’ Яка передача і Рамон Антонио Карризоса пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
46’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
47’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
55’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
58’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
60’ При виконанні кутового удару Лудо ван дер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
70’ Знаменитий гравець Сетос Спиру вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
73’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
82’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Уго Аморим
85’ Педро Уго Аморим втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Рахман Абдрахманов зробив гарний підкат