03.10.2024 01:06
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Лягин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
14’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ Боротьба за м'яч у повітрі і Джастин Клюйверт буквально лягає на спину опонента!
18’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
20’ Левент Кишш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
25’ Джастин Клюйверт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Себастьян Бланко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
43’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Папа Гуйе забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
46’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
51’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Себастьян Бланко
51’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
66’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дмитрий Лягин...
69’ Педро Уго Аморим порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
77’ Вдало віддав пас Юрген Альтхаус своєму гравцю!
82’ Зірвавши контратаку суперника, Левент Кишш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
86’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Евгений Рязанцев забиває приголомшливий м'яч у ворота!