03.10.2024 00:13
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
11’ Сильний та точний пас віддав Марта Виейра Сильва і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
20’ Леся Словак показує найвищу техніку воротарської майстерності
22’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
24’ Знаменитий гравець Люба Шматко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
30’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
39’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
43’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
47’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
48’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
55’ Ну треба ж! Мэнди Ислакер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
60’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Асисат Ошоала правильно віддати пас на партнера!
65’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
70’ Николь Козлова порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
75’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
79’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
87’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ Люба Шматко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку