Товариський матч

03.10.2024 00:00
ФК Гарбуша Arena
1’ Команда ФК Гарбуша 860 розпочала з центру поля
4’ М'яч за межами поля, вкидає Олууотойин Оби
6’ У грубому підкаті Пров Зямкин зносить суперника з ніг!
12’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
16’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
16’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Федосий Корольков вміло забирає м'яч!
25’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
31’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Левент Кишш
39’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Унати Айегбени не зміг потрапити по воротах!
43’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
43’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ Номики Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
54’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
63’ Жахливий та неточний пас віддав Левент Кишш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
65’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
68’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
74’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Олууотойин Оби
74’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
83’ Після образи суперника Левент Кишш нахабно штовхає його!
85’ Олууотойин Оби віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!