02.10.2024 23:28
PREMIUM Arena
1’ Футболісти команди PREMIUM 909 розіграли м'яч із центру поля
5’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
14’ Після проходження флангом Бенедикт Розенберг віддав точну передачу на протилежний фланг
21’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
30’ Педро Уго Аморим проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
40’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Рикарду Мело Монтейро на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ Антонайдж Йованович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
51’ Лексо Сонди у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Джанлуиджи Дзанелла віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
61’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
67’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Даниэль Мигуэл Сантош віддав пас в нікуди!
74’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Даниэль Мигуэл Сантош
84’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
90’ Гравець видалений витягає дуже складний удар