02.10.2024 23:27
Whispering tigers Arena
1’ Футболісти команди Whispering tigers 828 розіграли м'яч із центру поля
3’ Карлос Мари показує найвищу техніку воротарської майстерності
12’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Жоано Данни Косто віддав пас в нікуди!
12’ Гравець команди Whispering tigers 828 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Жоано Данни Косто отримує попередження
14’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Пакистанце Кер
21’ Нэо Каэдэ подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
23’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пакистанце Кер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
30’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Пакистанце Кер...
32’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
36’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
45’ М'ячем заволодів Левент Кишш, але несподівано тут же його втратив!
49’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
52’ Жоано Данни Косто порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
59’ Жоано Данни Косто вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
62’ Дементий Зюбин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Пакистанце Кер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
72’ Небезпечний штрафний удар і Дементий Зюбин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
74’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Ладимир Петренко не зміг залишити поле без допомоги медиків
74’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Цсига Лакатош забиває приголомшливий м'яч у ворота!
74’ Ладимир Петренко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
79’ Знаменитий гравець Цсига Лакатош вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
84’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
90’ Зірвавши контратаку суперника, Жоано Данни Косто перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю