02.10.2024 23:14
Fk DinamoKiev Arena
1’ Футболісти команди Fk DinamoKiev 633 розіграли м'яч із центру поля
4’ Изокрэйтс Россолимо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fk DinamoKiev 633
12’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Альберт Вовк
19’ Марчелло Рачинча вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
22’ Дааа... Матвей Чернов не зміг прийняти пас від свого партнера...
24’ Суддя призначає пенальті. Станислав Захаров пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
32’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
35’ Аким Каленик фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
45’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
48’ Альберт Вовк неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
52’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
55’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
60’ Лукьян Кованько віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fk DinamoKiev 633! Видно злагодженість у діях!
67’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Лонгин Шевченко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
78’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лонгин Шевченко віддав пас в нікуди!
89’ У грубому підкаті Пров Зямкин зносить суперника з ніг!