02.10.2024 22:48
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 853 розпочала з центру поля
8’ Гравець Иианни Андриканис набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
10’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Команда Quva FC 1494 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
17’ При виконанні кутового удару Михэли Олах несподівано та красиво забиває ГОЛ!
23’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
26’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Михэли Олах
28’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Фк Киржач 853
31’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
32’ Суддя призначає пенальті. Кармыс Сейфуллин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
40’ Сильний та точний пас віддав Иианни Андриканис і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Михэли Олах
44’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
47’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
51’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Педро Уго Аморим
59’ Михэли Олах практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
69’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
79’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1494
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Вилмер Грейг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений