02.10.2024 22:40
FC TORNADO Arena
1’ Команда FC TORNADO 829 розпочала з центру поля
6’ Фобос Папандреу витягає дуже складний удар
8’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
9’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
14’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Левент Кишш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
18’ Левент Кишш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
27’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
32’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
35’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
39’ Після легкого удару гравцем Бальдомеро Рейя по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ Фобос Папандреу витягає дуже складний удар
50’ Після проходження флангом Мате Лошонци віддав точну передачу на протилежний фланг
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
60’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
60’ Після легкого удару гравцем Мате Лошонци по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
63’ Джанлука Симоне зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
75’ І знову Зэдок Кэрол віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
83’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
86’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
93’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений