02.10.2024 22:33
Квадро Arena
1’ Футболісти команди Квадро 835 розіграли м'яч із центру поля
5’ Нурсултан Косанов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
11’ Сильний удар по воротах, але Виктор Андраде Лаэльсон у стрибку легко відбив цей м'яч!
14’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
17’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
22’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
25’ Після невиразного відбору, атаку почав Кэндол Крейтон
31’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
33’ Яка передача і Тэкехико Асида пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
36’ Баттал Ахметов у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
38’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
44’ Тэкехико Асида відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Квадро 835
48’ Після тонкої передачі м'яч отримує Асита Нафти
50’ Після прострільного удару по воротах Нурсултан Косанов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
51’ Баттал Ахметов красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Квадро 835
59’ Гравець видалений грамотно грає на виході
63’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
67’ Після образи суперника Пров Зямкин нахабно штовхає його!
77’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
83’ Баттал Ахметов не зміг віддати пас! Явний брак техніки
93’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки